• HER YÖNÜ İLE ÖZEL BİR PROJE: "KARATAŞ AKKENT ERGUVAN SİTESİ"

                Bereket İnşaat'ın Gaziantep’teki yeni projesi Karataş Akkent Erguvan Sitesi doğanın dört elementini tüm ihtişamıyla bir projede buluşturuyor.

               Şehrin merkezinde doğayla baş başa kaldığınızda teknolojinin doğanın bir parçası haline geldiği, sadece size ait bir dünyada tüm beklentilerinizin karşılandığını hayal edin. Hayalinizdeki bu masalsı dünya, Bereket İnşaat’ın sihirli dokunuşuyla gerçek oluyor. Bereket İnşaat’ın size özel farklı dünyaları büyüleyici bir ahenkle birleştirmesiyle Gaziantep'te yepyeni bir hayat başlıyor.

               Artık Gaziantep'te hayalleriniz kadar kusursuz bir yaşam alanı var. Karataş Akkent Erguvan Sitesi eksiksiz bir yaşam tarzı ve her alanda mükemmelliği arayanlar için tasarlandı. Hayattaki sınırlarını kendi belirleyenler için yaratılan Karataş Akkent Erguvan Sitesi, Gaziantep'in en seçkin bölgesi olan Akkent’te yeşilin ve teknolojinin tüm güzelliklerinin bir arada yaşandığı eşsiz bir mekan.

               Modern mimarisi ile Gaziantep'in yeni yerleşim merkezi Akkent bölgesinde yükselen Karataş Akkent Erguvan sitesinde sıcak bir yuva sizi bekliyor. Farklı tip daire seçenekleriyle, 2+1'den 3+1'e kadar oluşan Karataş Akkent Erguvan Sitesi konforun ve kalitenin buluştuğu adrestir.

                Mükemmel konum, modern mimarisi ile sahiplerine geniş vizyon, sıra dışı bir bakış açısı sağlıyor. Sunduğu detaylı çözümlerle üst düzey bir konfor sunan Karataş Akkent Erguvan Sitesi, nezih bir konsepte sahip.